Wdrożenia w sieciach handlowych

Wzrost cen energii elektrycznej stanowi wyzwanie dla dyrektorów finansowych wielu przedsiębiorstw. Coraz oraz bardziej dotkliwe stają się także rosnące opłaty za tzw. moc bierną, które są szczególnie odczuwalne w różnego rodzaju sklepach, halach magazynowych czy placówkach usługowych. Dla firm z rozbudowanymi sieciami handlowymi miesięczny koszt energii biernej może łatwo przekroczyć kwotę 100 tys. PLN, co dodatkowo zwiększa obciążenie finansowe i wymaga skutecznego zarządzania kosztami.

Istnieją rozwiązania niwelujące te opłaty praktycznie do zera. Są nimi kompensatory SVG.  Jednak przeprowadzenie montażu tego typu urządzeń w ogólnopolskiej sieci sklepów to bardzo poważne wyzwanie organizacyjne, techniczne i finansowe.

Tylko nieliczne firmy w Polsce są w stanie sprostać wymogom takiego przedsięwzięcia.

Firma TMSYS wyróżnia się na rynku, realizując tego rodzaju projekty, co świadczy o dużym doświadczeniu i kompetencjach w tej dziedzinie. Obejmowały one dostawę i montaż kompensatorów SVG dla sieci sprzedażowych składających się z ponad kilkuset obiektów rozsianych w całej Polsce. Gwarantowaliśmy montaż kompensatorów w kilkudziesięciu placówkach każdego miesiąca. Utrzymywane stany magazynowe pozwalają na zaspokojenie dużych, zróżnicowanych zamówień.  Oczywiście świadczymy także opiekę serwisową, a także zdalny monitoring pracy urządzeń i parametrów sieci.

Polecane aktualnosci
Jesteś zainteresowany zakupem naszego sprzętu?
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!
Beata Rybacka
Specjalista ds. sprzedaży SAVLO
665 229 449
Jacek Gruszczyński
Specjalista ds. sprzedaży SAVLO
667 113 339
Paweł Czerw
Specjalista ds. sprzedaży SAVLO
607 226 775
Tobiasz Radosz
Specjalista ds. sprzedaży SAVLO
607 666 448
Paweł Kalarus
Specjalista ds. sprzedaży SAVLO
729 554 993
Paweł Nowicki
Specjalista ds. sprzedaży SAVLO
661 225 228
Karol Kozicki
Specjalista ds. sprzedaży SAVLO
695 808 737